Zprávy

NOVÁČEK MSFL VE SVÉ PREMIÉŘE EXCELOVAL!

Úterý Srpen 9, 2022
612
Z regionálního fotbalu. FK Hodonín je v pruhovaných dresech. (Ilustrační foto: Jaroslav Kolísek)

HODONÍN – Naftaři z Hodonína se vrátili do třetí fotbalové ligy hodně impozantním způsobem. V sobotu doma přivítali v prvním utkání nového ročníku Okurkáře ze Znojma, kterým nadělili SEDM KULÍ (jako v Sarajevu)!

Web znojemského klubu napsal hned po utkání, že je to výsledek z říše hororu a přidal fakta z klubu blízko rakouských hranic: velký počet zraněných a vykartovaných hráčů základní sestavy, proto nastoupili dorostenci! To je sice jedna věc, ale ve fotbale se to tak někdy sejde, že kádr je najednou oslabený, ovšem zápas se přesto musí odehrát, takže já na to konto říkám – „Pokud si v pondělí ráno otevřela anglická královna sportovní strany novin a uviděla tam výsledek 7:0 u zápasu Hodonína se Znojmem, není prostě co řešit!“

Hvězdou sobotního duelu byl v domácím dresu střelec tří branek, 18letý Tibor Jáger, kterému takto na dálku přejeme, aby mu to pálilo i v dalších zápasech!

Naftaři cestují ve druhém utkání této sezony do Vítkovic (hraje se v sobotu 13. srpna), doma nastoupí pak v sobotu 20. srpna, kdy od 16:30 hodin hostí FC Slovan Rosice.

MSFL – 1. KOLO
FK HODONÍN – 1.SC ZNOJMO 7:0 (3:0)
Branky: 12., 62. a 74. Tibor Jáger, 23. Martin Holek, 31. Ondřej Sukup, 59. vlastní (Jáchym Špalek), 67. Jakub Pazdera,
žluté karty: Petr Bohun, Radek Smékal – Aleksandrs Kartišovs,
rozhodovali: Jiří Julínek – Jaroslav Kolář a Jan Mayer,
delegátem na utkání byl Jan Prokop,
přítomno 450 fanoušků.
„Na toto utkání jsme se moc těšili. Kluci vstoupili do zápasu s velkou chutí, podali velmi dobrý výkon a potvrdili tak, že výhry z letní přípravy nebyly dílem náhody. Jsem samozřejmě spokojený za výsledek, ale i herní projev mužstva,“ řekl lodivod Hodonína PAVOL ŠVANTNER.
(red.)

Štítky:

sport