NEVÍDÁNO-NESLÝCHÁNO: VE TŘETÍ FOTBALOVÉ LIZE TASIL ROZHODČÍ DOROTÍK CELKEM 6 ČERVENÝCH KARET!

Pondělí Listopad 20, 2023
761
Fotbalisté Hodonína (bílé dresy) zakončili půl sezonu povinnou výhrou v Uherském Brodě. (Foto: Jaroslav Michal)

HODONÍN – K poslednímu zápasu v tomto kalendářním roce nastoupili na umělé trávě v Uherském Brodě domácí borci, kteří bojují i v tomto ročníku o záchranu a tým z Hodonína, který byl v duelu tudíž favoritem. Teď ani nejde tak o výsledek, i když i ten byl důležitý, ale o fakt, co přinesl druhý poločas.

V první dějství diváci branku neviděli, ovšem po obrátce se dostal zápas do nečekané a na úrovni třetí nejvyšší soutěže v Česku nevídané situace, když hlavní arbitr musel tasit hned v šesti případech červený kartonek (!!!). Vše odšpuntoval faul domácího gólmana Jakuba Somberga, který dostal stopku v 51. minutě, o čtyři minuty později ho následoval hostující stoper Patrik Dressler a pak už červená karta zůstala jen pro domácí: v 72. minutě ji viděl Martin Novotný, v 80. minutě Mário Michalec, v 83. minutě asistent trenéra Zdeněk Šebesta a karetní maryáš uzavíral v čase 90.+6 Marek Mančík.

3. FOTBALOVÁ LIGA – 16. KOLO

ČSK UHERSKÝ BROD – FK HODONÍN 1:2 (0:0)

Jak padaly branky?

65. – Miroslav Leskovjan po rohu vymetl levou šibenici – 74. Tomáš Langer se z hranice velkého vápna trefil po zemi k pravé tyči, 89. střídající Ruslan Roziev se prosadil v dorážce v hloubi pokutového území protivníka,

žluté karty: Martin Novotný (2x), Matěj Votava, Mário Michalec (2x) – Lukáš Hamrle,

ČK: 5:1 (viz. výše),

řídili: Jan Dorotík – Pavel Budovič a Petr Mayer,

delegátem na utkání byl Jan Prokop,

230 diváků.

Po podzimu náleží fotbalistům FK HODONÍN osmá příčka při bilanci 8-2-7, skóre 21:23 a zisku 26 bodů.

3. liga pokračuje až v roce 2024, a to 18. kolem, které je na programu celé v neděli 10. března 2024. HODONÍN se v něm představí v domácím stánku, kdy od 14:30 hodin hostí Třinec.