Zprávy

NAKONEC VYHRÁLY ŽENY! SOUBOJ S MUŽI ROZHODOVALY AŽ PENALTY

Čtvrtek Prosinec 29, 2022
894
Na snímku je Jaromír Knoflíček mladší s rodinou (manželkou Gabrielou a dcerou Andreou) na povánočním fotbalu v Bavorech. (Foto: Jaroslav Kicl)

BAVORY – Obec na Břeclavsku byla svědkem povánočního fotbálku, ke kterému již poosmé nastoupili muži proti ženám.

Hrálo se 2×30 minut, v základu bylo na hrací ploše 5+1 hráč a střídalo se hokejovým způsobem.

Mezi muži proháněl kulatý nesmysl i Jaromír Knoflíček mladší ze Šardic, jehož manželka Gabriela pochází právě z Bavor. Hrála i jejich 15letá dcera Andrea, která jinak hraje za juniorky Lokomotivy Horní Heršpice. Otec Jaromíra je nejstarším ze tria bratrů Knoflíčků (je mu 63 let a je nyní spokojený důchodce, který se rád sveze denně na kole – fotbal už mu nechybí), nejslavnější je prostřední Ivo (60), který dělá asistenta trenéra u „B“ týmu pražské Slavie (bývá s přítelkyní v Praze, na Kladně si spravuje domeček) a nejmladším je 51letý Luboš, který u fotbalu skončil, žije v Ostravě a dělá kontroly svárů po celé republice.
„Akce se vydařila. Vždy se tak na konci roku rádi sejdeme, proběhneme se a pak společně posedíme, abychom si popřáli vše nejlepší do dalšího roku,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ JAROMÍR KNOFLÍČEK mladší, který pracuje jako zedník u jedné firmy v Šardicích.
VÝSLEDEK ZÁPASU:
ŽENY VERSUS MUŽI 10:10, NA PENALTY 5:3
(red.)

Štítky:

sport