Zprávy

NAKONEC JEN DĚLBA BODŮ V PRŮMĚRNÉM UTKÁNÍ MSFL!

Pondělí Říjen 17, 2022
312
Snímek ze sobotního utkání 3. ligy Hodonín (pruhované dresy) versus Frýdek-Místek (1:1). (Foto: Jaroslav Kolísek)

HODONÍN – Opět se potvrdilo, že Hodonín není fotbalovým městem. Na zápas třetí ligy si našlo v sobotu cestu na stadion „U Červených domků“ jen 165 fanoušků, což je běžné číslo na zápasech týmů v 1. A nebo dokonce v 1. B třídě, a to je hodně na pováženou!

V první půli zaujal pouze pokus domácího Bobčíka, který ve 25. minutě napálil jen břevno branky, kterou hájil Michael Gergela a obrovská šance hostujícího Mariána Kovaříka, který v první minutě nastaveného času pálil z malého vápna vysoko nad.

Uspávací fotbal pokračoval i po přestávce, což zhodnotil náležitě jeden z domácích fanoušků na tribuně, který si přál v 55. minutě u svého týmu BUDÍČEK! Jeho přání bylo o tři minuty později vyslyšeno útočníkem Martinem Holkem, který se nebojácně pustil do mlýnice se dvojicí bránících hráčů soupeře a míč hlavou poslal do sítě, přičemž se způsobil zranění – 1:0!

O pět minut později mohl vedení Naftařů navýšit Bobčík, ale jeho pokus z malého vápna postrádal větší přesnost. V 64. minutě se dostali domácí do přečíslení 3 na 1, ale místo gólu v síti protivníka byl z toho ofsajd, ve kterém se ocitl domácí Holek! Musel přijít zákonitě trest v podobě vyrovnávací branky, která padla po rohu Patrika Rubého, když balon poslal hlavou do sítě Jakub Massaniec, aniž ho nějakým způsobem atakovala domácí obrana – 1:1.

SESTAVA FK HODONÍN:

Martin Petráš – David Helísek, Patrik Dressler, Adam Dunda, Ondřej Sukup – Patrik Švantner – Petr Bohun (88. Milan Kadlec), Radek Smékal (60. Jakub Pazdera), Tomáš Langer, Libor Bobčík – Martin Holek (75. Tibor Jáger).

3. LIGA (MSFL)

FK HODONÍN – FK FRÝDEK-MÍSTEK 1:1 (0:0)
Góly: 58. Martin Holek – 79. Jakub Massaniec,
žluté karty: 0 – Michal Velner, Martin Vlachovský,
střely na branku: 5:2,
mimo: 7:6,
rohové kopy: 5:5,
řídili: David Šimoník – Josef Tomanec a Michal Gasnárek,
delegát: Zdeněk Hulcký,
diváci: 165.
TRENÉŘI PO ZÁPASE
„Kvalitní třetiligové utkání, ve kterém jsme vedli 1:0. Měli jsme tam další náznaky, chtělo to jednobrankové vedení udržet. Soupeř ovšem jedním nákopem se dostal do rohu, po kterém jsme si nepohlídali hlavičkujícího hráče ve vlastní šestnáctce, takže dnes to jsou dva ztracené body. Jsem zklamaný, měli jsme vyhrát,“ hlásil po duelu zklamaný domácí kouč PAVOL ŠVANTNER.
„Kdyby nám někdo před zápasem řekl, že tady uhrajeme bod, tak to v našem momentálním rozpoložení bereme. Přitom se nám nedařilo, vázla nám kombinace, prohrávali jsme souboje a toho využil soupeř a šel do vedení 1:0. My jsme nějakým chtíčem a bojovností po nákopu gólmana využili rohový kop a po něm vyrovnali hlavičkou. S tou hrou ale spokojeni nejsme, už nám to nějakou dobu trvá se sladit, ale ten bod bereme,“ řekl po třetiligové plichtě trenér hostů ROBERT PIŠTĚK.
V NEDĚLI 23. ŘÍJNA HRAJE FK HODONÍN V UNIČOVĚ (výkop je v 10:15 hodin), DOMA SE NAFTAŘI PŘEDSTAVÍ V PÁTEK (STÁTNÍ SVÁTEK) 28. ŘÍJNA, KDY OD 14 HODIN PŘIVÍTAJÍ UHERSKÝ BROD!
(red.)

Štítky:

sport