Sport

JEN ŠEST STATEČNÝCH BOJOVNÍKŮ Z JIHU MORAVY ODOLÁVALO DVANÁCTI FUTSALISTŮM Z HAVLÍČKOVA BRODU!

Pondělí Únor 26, 2024
769
Muži z klubu FC TANGO Hodonín. (Foto: archiv FC TANGO Hodonín)

HODONÍN – Neskutečný zápas mají za sebou druholigoví futsalisté FC TANGO Hodonín, kteří cestovali v sobotu za svým soupeřem do Havlíčkova Brodu pouze ve složení 5+1! Pro natažený sval chyběl hostům Vojtěch Čech, velký fotbal hráli v Rakousku Tomášové Ťok a Varmuža, Krištof Krchňavý má problém s kotníkem a Nikola Absolon dává evidentně najevo, že futsal už není pro něj zimní prioritou, ale dává přednost velkému fotbalu, kde se snaží dostat do kádru divizního Bzence.

Po červené kartě se vrátil na palubovku kapitán Tomáš Buršík, který na hřišti strávil celých 40 minut, což funkcionář TANGA Stefanos Chadzidis ocenil slovy: „To jsem ještě ve futsalu neviděl – prostě heroický výkon od Tomáše!“

Zajímavý zápas před dobrou diváckou kulisou,ve kterém TANGO bylo po technicko-taktické stránce připraveno na duel daleko lépe než domácí, kteří měli k dispozici celkem 12 futsalistů!

POZVÁNKA:

V posledním utkání této sezony nastoupí doma hodonínské TANGO v PÁTEK 1. BŘEZNA od 20 hodin v hale TEZA Hodonín proti týmu FC ATRAPS Brno. Přijďte povzbudit naše bojovníky v posledním klání mistrovské sezony 2023-2024! TANGO musí naplno bodovat a přitom čekat na případné klopýtnutí vedoucího Vysokého Mýta, které doma ve stejný den a čas hostí Hlinsko.

SESTAVA FC TANGO HODONÍN:

Matěj Kůřil – Filip Vanda, Pavel Krajča, Tomáš Buršík, Roman Sopůšek, František Lamáček.

2. FUTSALOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 17. KOLO

* FUTSAL KLUB HAVLÍČKŮV BROD – FC TANGO HODONÍN 2:3 (1:2)

Branky a nahrávky: 11. Jakub Henek (Prchal), 30. Jakub Henek (Cakl) – 4. František Lamáček (Sopůšek), 8. Roman Sopůšek (Krajča), 31. Pavel Krajča (Buršík),

žluté karty: Petr Karlík – Tomáš Buršík, Miroslav Bartyzal (kouč),

řídili: Radek Dragoun a Alice Vévodová,

delegát: Radek Venc,

108 diváků.

Cestou za soupeřem jsme byli z toho nešťastní, protože do Havlíčkova Brodu jsme přijeli jen se šesti hráči! Ale teď už to dobré. Kluci odvedli neskutečný sportovní výkon. Už v kabině se parádně nahecovali, stále si opakovali, že přijeli vyhrát a tady budou proto naplno bodovat. Jsem za celé TANGO na šestici hráčů náramně hrdý a znovu se potvrdilo, že hodonínské TANGO je tou správnou sportovní RODINOU! Skvěle nás podržel mladičký gólman Matěj Kůřil (jinak reprezentant výběru Česka U19), o Tomáši Buršíkovi jsem již mluvil, ale nechci opomenout ani Romana Sopůška, který se vrátil do futsalu po operaci kolene a potvrdil, že je nejenom lidsky, ale i sportovně neskutečně srovnaný. Celá šestice si zaslouží za dnešní výkon maximální absolutorium, po výhře panovala u nás oprávněná euforie a jsme rádi, že i v posledním souboji této sezony máme stále o co hrát,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ po hektickém výkonu na palubovce soupeře funkcionář hodonínského TANGA STEFANOS CHADZIDIS.

(red.)

Štítky:

sport