Sport

HODONÍNU PATŘÍ STÁLE POSLEDNÍ PŘÍČKA!

Neděle Březen 21, 2021
1243
Snímek z MOL ligové házené: Zlín – Hodonín. Hostující spojka Nikola Kalinová se snaží ohrozit branku soupeřek. (Foto: Pavel Vavroušek)
REGION – V sobotní dohrávce 18. kola MOL ligy v házené žen prohrál tým Hodonína na palubovce hráček z Baťova města, když se poražené nedokázaly za celých 60 minut více popasovat s úpornou a hodně nepříjemnou domácí obranou, na kterou Hodonín nenašel účinnou protizbraň!
Hostující tým vedl v úvodu dvakrát, a to 2:1 (7. minuta) a 3:2 (10.). Od 22. minuty hrál Hodonín přesilovku 6 na 4 (stav byl 8:6 pro Zlín), když dvě minuty dostaly Eva Minárčiková a Barbora Zemanovičová a tuto výhodu využil díky Višňovské, která se dvakrát brankově prosadila a srovnala tak dílčí stav na 8:8. Ve 25. minutě dokonce hostující celek dal dva rychlé góly (Kalinová a B. Krejčíková) a šel do dvoubrankového trháku. V závěru poločasu se ještě střílelo ostrými náboji před oběma brankami, takže do kabin se odcházelo za stavu 12:11 pro Hodonín.
Zlom nastal po obrátce, kdy opět hodonínské hráčky zapomněly jak se dávají góly, neboť mezi 32. – 39. minutou daly jedinou branku a to samé se jim povedlo i v časovém úseku od 41. – 47. minuty. Protože ale domácí hráčky mezi tím neodpočívaly a právě naopak přidávaly postupně další gólové zářezy, dostaly se v 54. minutě do pětigólového náskoku (22:17), který si už dokázaly zkušeně pohlídat.
VÝSLEDEK DOHRÁVKY 18. KOLA:
Handball PSG Zlín – HK HODONÍN 25:21 (11:12)
Statistika utkání:
Nejvíce branek za Zlín: Eva Minárčiková 6/5, Veronika Štipčáková 4, Kristýna Sedláčková 4,
góly za poražené: Nikola Kalinová 7/3, Barbora Vavroušková 3, Simona Višňovská 2, Lucie Krejčíková 2, Bára Krejčíková 2, Klaudia Cygan 2 (ve 39. minutě dostala ČK!), Petra Jadamíková 2, Daniela Tvrdoňová 1,
rozhodovali: Mojmír Valášek a Jaroslav Vychodil.
VÍCE SE O UTKÁNÍ DOČTETE V NOVÉM SLOVÁCKU S DATEM VYDÁNÍ 30. BŘEZNA 2021!
Snímek z MOL ligové házené: Zlín – Hodonín. Hostující spojka Nikola Kalinová se snaží ohrozit branku soupeřek.
(Foto: Pavel Vavroušek)