Zprávy

HODONÍN – Krajská liga jihu Moravy a Zlína má i po Novém roce na čele tým SHKM Hodonín, který se ale o prvním lednovém čtvrtku na povinné tři body v souboji s brněnskou Technikou hodně nadřel.

Středa Leden 12, 2022
625
ilustrační foto
  1. KOLO – KRAJSKÁ LIGA JIHU MORAVY A ZLÍNA:

SHKM HODONÍN – Technika Hockey Brno 6:5 (0:0, 2:1, 4:4)

Úvod duelu, který se hrál uprostřed minulého týdne, byl chudý na branky. Na tu první, která padla ve 21. minutě, si tedy počkalo více jak 400 fanoušků až do úvodní minuty druhého dějství. Když ve 46. minutě domácí Konečný zvyšoval na 5:1, zdálo se, že v Hodoníně je definitivně rozhodnuto. Nakonec tak ale nebylo, neboť vysokoškoláci z krajského města dali tři góly v řadě za sebou a rázem bylo o drama v závěrečných minutách postaráno. Vítěznou trefu obstaral přesně osm minut před koncem Vaškovič, ale pro favorita z Hodonína by to mělo být do dalších bojů v Krajské lize vážné varování!

STATISTIKA ZÁPASU:

Branky a nahrávky: 21. Jakub Sajdl (Mikéska, Vaškovič), 37. Ľubomír Vaškovič (Peš), 42. Jiří Sedlák (Vyrůbalík), 44. Tom Polák (Polesný), 46. Mario Konečný (Charvát, Polesný), 52. Ľubomír Vaškovič (Charvát, Sajdl) – 27. Lukáš Pospíšil, 47. Tomáš Račický, 49. Tomáš Račický (Úlehla), 49. Daniel Hroudný (Gonos, Odvářka), 54. Tomáš Úlehla (Kůst, Bednář),

vyloučení: 3:5,

využití: 0:1,

v oslabení: 0:1,

sledovalo 411 diváků.

ŘEKL PO UTKÁNÍ:

„První třetina byla z naší strany perfektní, podle představ. Dodržovali jsme to, co jsme si řekli, ale až na jednu věc, a to je ta, že máme opravdu vyložené šance, ale bohužel nedáváme branky. V podstatě tak po první třetině mohlo být rozhodnuto. Ve druhé části jsme trošku polevili, ale pořád to bylo v pohodě a kontrolovali jsme hru. Udělali jsme pak pár změn a ve třetí třetině to tam napadalo. Ovšem po našich hrubých individuálních chybách soupeř během chvilky snížil na rozdíl jednoho gólu a my se začali z rozhodnutého stavu strachovat o výsledek. Naštěstí jsme to ale nakonec dotáhli do vítězného konce,“ řekl pro web hodonínského klubu kouč vítězů MICHAL KUBA.

Štítky:

sport