Sport

HODONÍN DAL PRVNÍ TŘI GÓLY PO HLAVIČKÁCH A SLAVIL POSTUP DO MSFL PO 3 LETECH!

Pondělí Červen 6, 2022
537
Ilustrační foto

ŠARDICE – V azylu v Šardicích si v sobotu dopoledne konečně vychutnali fotbalisté Hodonína zasloužený postup do 3. ligy a jako poděkování svým fanouškům se rozhodli a dali své peníze na to, že každý návštěvník tohoto duelu si za zakoupenou vstupenku mohl pořídit v hospůdce U ALBERTA přímo na hřišti dvě piva či nealko nápoje!

Favorit z Hodonína dal první tři góly po hlavičkách, až čtvrtý úspěch Naftařů zajistil střelou nohou střídající Mazuch v samém závěru.

Vítězové začali dobře, když do desáté minuty si vypracovali tři tutovky, ale postupně ve finální fázi „vyhořeli“ Bohun a dvakrát Holek. Uklidnění přinesla až první minuta nastavení prvního dějství, ve které po centru Helíska skóroval hlavou Jáger – 1:0.

Po přestávce Hodonín přidal další tři gólové zářezy a zápas v podstatě proměnil v exhibici.

FK HODONÍN – FC PBS VELKÁ BÍTEŠ 4:0 (1:0)

STATISTIKA UTKÁNÍ:

Branky: 45.+1 Tibor Jáger, 47. Martin Holek, 68. Patrik Švantner, 87. Filip Mazuch,

ŽK: 28. Ondřej Sukup, 83. Václav Raisigl – 67. Libor Daněk, 70. Ivan Shlaban,

řídili: Jakub Mojžíš – Martin Paulík a Pavel Budovič,

delegát: Zdeněk Hulcký,

přítomno 215 spokojených fanoušků.

„Je to příjemné završení této sezony, i když do jejího konce ještě zbývá odehrát dvě kola. Ta motivace se již u nás těžko hledá, protože postup máme v kapse, ale přesto musím klukům poděkovat za přístup, dnes dávali pěkné branky a zápas si spolu s našimi fanoušky užili. V podstatě chválím tým ale i za celou sezonu, kdy jsme po dominantním podzimu si jarní část již pohlídali a zaslouženě dokráčeli k jasnému prvenství. Co se týká možného posílení kádru, tak samozřejmě nespíme a snažíme se oslovit vytypované hráče. Určitě dojde k posílení týmu, okysličení do kabiny, ale gró mužstva, které se zasloužilo o postup, bude zachováno! Takže nečekejte nic převratného, do 14 dnů bychom měli znát ty jména nových posil,“ řekl po souboji s Velkou Bíteší kouč Hodonína PAVOL ŠVANTNER.

DALŠÍ VÝSLEDKY 25. KOLA:

Tasovice – Břeclav 1:3 (1:1), 265 diváků,

Stará Říše – Lanžhot 1:3 (1:2), 120,

Zbrojovka Brno B – Žďár nad Sázavou 1:1 (1:0), 92,

Start Brno – Ždírec nad Doubravou 5:0 (2:0), 150,

Bystřice nad Pernštejnem – Polná 0:0, 80,

Humpolec – Havlíčkův Brod 0:2 (0:1), 670 (!).

POZVÁNKA NA DIVIZI D:

V DALŠÍM KOLE NASTOUPÍ FK HODONÍN ZNOVU DOMA, V ŠARDICÍCH, JIŽ TUTO STŘEDU – 8. ČERVNA – OD 18 HODIN! SOUPEŘEM BUDE TÝM Z BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM!

Josef Polášek

 

Ilustrační foto:

Snímek z divizního zápasu Hodonína s Lanžhotem (1:0).

Foto: Jaroslav Kolísek

Štítky:

sport