Zprávy

FOTBALOVÝ VÝSLEDEK NA LEDĚ SOUPEŘE A ALESPOŇ JEDEN BOD DO DRUHOLIGOVÉ TABULKY!

Čtvrtek Listopad 17, 2022
326
Snímek je z druholigového hokeje na ledě v Hodoníně. (Ilustrační foto: web klubu SHKM Baník Hodonín – Adam Krátký)

HODONÍN – Hodonínský Baník cestoval ve středu odpoledne za svým soupeřem na západ Moravy, konkrétně do východní části Kraje Vysočina, a sice městečka Velké Meziříčí (11 325 obyvatel), které leží v okrese Žďár nad Sázavou již s novou posilou mezi tyčemi, a to 32letým gólmanem Michalem Šurým, který hájil naposledy branku týmu z Uherského Ostrohu v Krajské lize jihu Moravy a Zlína.

A právě brankář Šurý byl výraznou postavou hokejistů z Hodonína, kteří si nakonec odvezli alespoň jeden bod. Vyrovnaný zápas skončil i po šedesáti minutách bez branek (!), přitom šance byly na obou stranách, ale oba gólmani (u domácích to byl Zdeněk Slavíček) patřili k oporám svých mužstev.

Slabounká návštěva se dočkala branky až ve čtvrté minutě pětiminutového prodloužení, kdy po úniku pokořil hostujícího brankáře střelou z pravého kruhu pod vyrážečkou domácí obránce Sedláček – 1:0!

BANÍKOVCI TAK MAJÍ JIŽ TUTO SOBOTU (19. LISTOPADU OD 17 HODIN) ŠANCI ZABODOVAT NA VLASTNÍM LEDĚ, KDY V RÁMCI 17. KOLA HOSTÍ CELEK Z NOVÉHO JIČÍNA!

2. LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 16. KOLO

HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ – SHKM BANÍK HODONÍN 1:0 PO PRODLOUŽENÍ (0:0, 0:0, 0:0 – 1:0)

Branka: čas 63:47 Tomáš Sládeček (Oščádal, Juráň),

vyloučení: 2:4,

využití a v oslabení: 0:0,

rozhodovali: Grygera – Kalina a Štěrba,

268 diváků.

(red.)

Štítky:

sport